Włącznik Simon Basic BMW6L.01/21
Zdjęcia 3 |
Simon Basic BMW6L.01/21 |
|
Do uzyskania stopnia ochrony IP44 dla NEOS stosuje się ramki: BMRC1B/.., BMRC2B/... itp. A dla STANDARDOWYCH: BMR1B/.., BMR2B/..., BMR3B/.. .
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Simon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Simon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Simon Basic BMW6L.01/21
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Łącznik schodowy Kontakt-Simon Basic BMW6L.01/21 z podświetleniem niebiesk | 27 zł |
Kontakt-Simon Łącznik schodowy Simon Basic pojedynczy z podświetleniem 10A | 34 zł |
Simon Basic Łącznik schodowy z podświetleniem stal inox BMW6L.01/21 | 39 zł |
Włącznik pojedynczy schodowy z podświetleniem BASIC Srebrny SIMON | 24 zł |
BASIC MODUŁ INOX Łącznik schodowy z podświetleniem (10) | 20 zł |
Simon Basic Łącznik schodowy z podświetleniem stal inox BMW6L.01/21 | 34 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →