Gniazdko Simon 54 Series DGZ2MZ.01/48 grafit
Zdjęcia 7 |
Simon 54 Series DGZ2MZ.01/48 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Simon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Simon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Simon 54 Series DGZ2MZ.01/48 grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo podwójne Kontakt-Simon 54 DGZ2MZ.01/48 z uziemieniem z przesłonami | 29 zł |
Simon 54 Gniazdo podwójne z/u 16A IP20 z przesłoną torów antracyt DGZ2MZ.0 | 33 zł |
SIMON54 Gniazdo wtyczkowe podwójne z uziemieniem z przesłonami (moduł) 16A | 33 zł |
Modyfikacje Simon 54 Series DGZ2MZ.01/48
Ceny na Simon 54 Series DGZ2MZ.01/48 |
---|---|---|---|---|
Simon 54 Series DGZ2MZ.01/11 biały | od 23 zł | 7 oferty | ||
Simon 54 Series DGZ2MZ.01/49 czarny | od 30 zł | 6 oferty | ||
Simon 54 Series DGZ2MZ.01/48 grafit | od 29 zł | 3 oferty | ||
Simon 54 Series DGZ2MZ.01/43 srebrny | od 29 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →