Karta pamięci Silicon Power microSDHC Class 10 8 GB (SP008GBSTH010V10-SP)
Silicon Power microSDHC Class 10 8Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power microSDHC Class 10 8 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta Silicon Power MicroSDHC 8 GB Class 10 (SP008GBSTH010V10-SP) | 20 zł |
Karta pamięci SILICON POWER, microSDHC, 8 GB + adapter | 17 zł |
Silicon Power 8 GB, MicroSDHC, Flash memory class 10, SD adapter ...nie z | 19 zł |
Silicon Power 8 GB, MicroSDHC, pamięć flash klasy 10, adapter SD | 24 zł |
Karta pamięci MicroSDHC Silicon Power 8GB Class 10 + adapter | 15 zł |
Karta pamięci Silicon Power microSDHC 8GB Class 10 + ADAPTER microSD-SD (S | 15 zł |
Modyfikacje Silicon Power microSDHC Class 10
Ceny na Silicon Power microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power microSDHC Class 10 8 GB | od 15 zł | 7 oferty | ||
Silicon Power microSDHC Class 10 16 GB | od 18 zł | 6 oferty | ||
Silicon Power microSDHC Class 10 32 GB | od 12 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →