Lodówka Siemens KS36VVIEP stal nierdzewna
Zdjęcia 4 |
Siemens KS36VVIEP stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Siemens KS36VVIEP stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka SIEMENS KS36VVIEP 186cm Srebrna | 3 070 zł |
SIEMENS KS36VVIEP Srebrna 4242003871065 | 3 499 zł |
Lodówka SIEMENS KS36VVIEP 186cm Srebrna | 3 070 zł |
Lodówka SIEMENS KS36VVIEP - (22) 877 77 77 - Indywidualne Wyceny! Raty 0 - | 3 590 zł |
Chłodziarka Siemens KS36VVIEP I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 | 3 549 zł |
Lodówka SIEMENS KS36VVIEP - (22) 877 77 77 - Indywidualne Wyceny! Raty 0 - | 3 590 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →