Obudowa Sharkoon TG5 Pro RGB czarny
Zdjęcia 8 |
Sharkoon TG5 Pro RGB czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Sharkoon TG5 Pro RGB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sharkoon TG5 Pro RGB ATX obudowa PC 4044951029105 | 439 zł |
Sharkoon TG5 PRO RGB - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 439 zł |
Obudowa Sharkoon TG5 Pro ARGB ATX Midi Gamingowa | 477 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Sharkoon TG5 PRO RGB, tower case (black) - PACZKOMAT | 437 zł |
Obudowa Sharkoon TG5 Pro ARGB ATX Midi Gamingowa | 467 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →