Obudowa Sharkoon TG6 RGB czarny
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Sharkoon TG6 RGB czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Sharkoon TG6 RGB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sharkoon TG6 RGB OB-SHK-0002 | 459 zł |
Obudowa Sharkoon TG6 RGB | 496 zł |
Obudowa Sharkoon TG6 RGB Kontroler Okno Filtry | 493 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Sharkoon TG6 RGB ATX - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 452 zł |
Sharkoon Tg6 Rgb Tower Case Czarny 4.04E+12 | 439 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →