Czajnik elektryczny Severin WK 3469 stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
Severin WK 3469 |
|
Wyjmowany i zmywalny filtr kamienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin WK 3469 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEVERIN WK 3469 czajnik elektryczny 2200 W 1 l stal nierdzewna/czarny 3469 | 119 zł |
Severin WK 3469 AGDM-CZAJ-SVN-064 | 119 zł |
Czajnik elektryczny SEVERIN WK 3469 | 119 zł |
Czajnik elektryczny SEVERIN WK 3469 | 159 zł |
Czajnik elektryczny Severin WK 3469 2200W | 120 zł |
Modyfikacje Severin WK 3469
Ceny na Severin WK 3469 |
---|---|---|---|---|
Severin WK 9553 czarny | od 135 zł | 9 oferty | ||
Severin WK 3417 czerwony | od 130 zł | 10 oferty | ||
Severin WK 3469 stal nierdzewna | od 119 zł | 6 oferty | ||
Severin WK 9540 szary | od 174 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →