Електрочайник Severin WK 3469 нержавіюча сталь
Фото 5 |
Severin WK 3469 |
|
Знімний і миється фільтр від накипу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin WK 3469 нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SEVERIN WK 3469 czajnik elektryczny 2200 W 1 l stal nierdzewna/czarny 3469 | 119 zł |
Severin WK 3469 AGDM-CZAJ-SVN-064 | 119 zł |
Czajnik elektryczny SEVERIN WK 3469 | 119 zł |
Czajnik elektryczny SEVERIN WK 3469 | 159 zł |
Czajnik elektryczny Severin WK 3469 2200W | 120 zł |
Модификації Severin WK 3469
Ціни на Severin WK 3469 |
---|---|---|---|---|
Severin WK 3469 нержавіюча сталь | від 119 zł | 6 пропозицій | ||
Severin WK 9540 сірий | від 174 zł | 1 пропозиція | ||
Severin WK 3417 червоний | від 130 zł | 9 пропозицій | ||
Severin WK 9553 чорний | від 135 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →