Ekspres do kawy Severin KA 9308 stal nierdzewna
Zdjęcia 12 |
Severin KA 9308 czarny stal nierdzewna |
|
W zestawie 2 termosy do kawy.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin KA 9308 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przelewowy Severin KA 9308 AGDM-EKS-SVN-116 | 249 zł |
Przelewowy ekspres do kawy SEVERIN KA 9308 (z dwoma dzbankami termicznymi) | 419 zł |
Ekspres do kawy Severin KA 9308 1000 W | 250 zł |
Modyfikacje Severin KA 9308
Ceny na Severin KA 9308 |
---|---|---|---|---|
Severin KA 9307 czarny | od 275 zł | 7 oferty | ||
Severin KA 9308 stal nierdzewna | od 249 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →