Odtwarzacz Sencor SFP 7716 8 Gb
Zdjęcia 9 |
Sencor SFP 7716 8 Gb
8 GB16 GB
Pamięć:8 GB, microSD
Multimedia:FM
Przekątna wyświetlacza:1.8 "
Wyjścia:mini Jack (3.5 mm)
Czas pracy:do 5 h
Funkcja krokomierza.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SFP 7716 8 Gb
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SFP 7716 8 Gb
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor Odtwarzacz MP3 MP4 SFP 7716RD 16GB Bluetooth wyświetlacz 1,8 cala U | 159 zł |
Sencor Odtwarzacz MP3 MP4 SFP 7716RD 16GB Bluetooth wyświetlacz 1,8 cala U | 166 zł |
Sencor Odtwarzacz MP3 MP4 SFP 7716RD 16GB Bluetooth wyświetlacz 1,8 cala 6 | 159 zł |
Modyfikacje Sencor SFP 7716 8 Gb
Ceny na Sencor SFP 7716 8 Gb |
---|---|---|---|---|
Sencor SFP 7716 8 Gb | od 159 zł | 3 oferty | ||
Sencor SFP 7716 16 Gb | od 170 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →