Wentylator Sencor SFE 2310WH
Zdjęcia 10 |
Sencor SFE 2310WH |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SFE 2310WH
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor - SFE 2310WH - wentylator stołowy 25 W 23 cm średnicy biały | 119 zł |
Wentylator SENCOR SFE 2310WH Biały | 90 zł |
Wentylator SENCOR SFE 2310WH Biały SFE 2310EH | 100 zł |
Sencor SFE 2310WH Wentylator biurkowy | 90 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →