Wentylator Sencor SFT 3107WH
Zdjęcia 9 |
Sencor SFT 3107WH |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SFT 3107WH
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator SENCOR Retro SFT 3107WH | 190 zł |
Wentylator SENCOR Retro SFT 3107WH | 150 zł |
Sencor Wentylator kolumnowy sencor biały | 190 zł |
Sencor SFT 3107WH Wentylator kolumnowy | 140 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →