Wentylator Beurer LV 50 (68401)
Zdjęcia 6 |
Beurer LV 50 |
|
Do nawilżania używana jest kompletna butelka 0,25 l, pozwala to uzyskać lepszy efekt chłodzenia, gdy skończy się woda, wentylator kontynuuje pracę bez nawilżania. Jedna butelka wystarcza na 4 godziny pracy przy maksymalnej mocy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer LV 50
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer LV 50 Fresh Breeze - cooling fan/humidifier | 208 zł |
Klimator Beurer LV 50 | 210 zł |
Klimator Beurer LV 50 | 211 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →