Wentylator Sencor SFE 2340WH
Zdjęcia 13 |
Sencor SFE 2340WH |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SFE 2340WH
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR 45W Ultra cichy wentylator biurkowy 3D SFE 2340WH | 299 zł |
Wentylator SENCOR SFE 2340WH | 300 zł |
Wentylator SENCOR SFE 2340WH | 353 zł |
Wentylator SENCOR SFE 2340WH | 299 zł |
Wentylator Sencor 3D UltraSilent SFE 2340WH | 305 zł |
Sencor Wentylator biurkowy mały sencor | 421 zł |
Sencor SFE 2340WH Wentylator stojący 3D UltraSilent | 300 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →