Kuchenka Sencor SCP 4601 GY czarny
Zdjęcia 11 |
Sencor SCP 4601 GY czarny 2022 rok |
|
Sencor oferuje kompaktową kuchenkę zaprojektowaną do małych przestrzeni i użytku w terenie. Jego wymiary to 60x36x7,5 cm, a waga to zaledwie 4,57 kg. Można powiedzieć, że jest to urządzenie przenośne, które można zabrać ze sobą na wycieczki, do wiejskiego domu itp. Piec jest elektryczny, nie wymaga podłączenia do gazociągu i składa się jedynie z dwóch palników indukcyjnych, które nadają się do naczynia kuchenne o średnicy od 12 do 26 cm Powierzchnia płyty wykonana jest z ceramiki szklanej, której głównymi zaletami są estetyczny wygląd, łatwość czyszczenia i odporność na wysokie temperatury.
Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, Sencor SCP 4601 GY posiada dość elastyczne ustawienia, a każdy palnik posiada osobny panel sterowania. Do wyboru jest 10 poziomów mocy i ustawienie temperatury od 60 do 240 stopni. Ponadto dostępny jest timer wyłączania z opóźnieniem do 180 minut, tryb gotowości i automatyczne wyłączanie sprzętu po 2 godzinach bezczynności. Do sterowania służą dwa panele dotykowe z przyciskami i stykami przesuwnymi do regulacji temperatury i mocy, a także małe wyświetlacze dla każdego palnika, które wyświetlają informacje o wybranych ustawieniach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Kup Sencor SCP 4601 GY czarny
Kuchenka nastawna SENCOR SCP 4601GY | 500 zł |
Płyta wolnostojąca Sencor SCP 4601GY | 503 zł |
Sencor SCP 4601GY kuchenka indukcyjna 123813 | 609 zł |