Grill kontaktowy Sencor SBG 6650BK czarny
Zdjęcia 15 |
Sencor SBG 6650BK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SBG 6650BK czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor Grill kontaktowy nieprzywierające płyty grillowe 3 generacji ze zin | 741 zł |
Grill elektryczny Sencor SBG 6650BK | 668 zł |
Sencor SBG 6650BK 750cm2 | 629 zł |
Sencor SBG 6650BK Grill kontaktowy | 650 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →