Контактний гриль Sencor SBG 6650BK чорний
Фото 15 |
Sencor SBG 6650BK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SBG 6650BK чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sencor Grill kontaktowy nieprzywierające płyty grillowe 3 generacji ze zin | 741 zł |
Grill elektryczny Sencor SBG 6650BK | 668 zł |
Sencor SBG 6650BK 750cm2 | 629 zł |
Sencor SBG 6650BK Grill kontaktowy | 650 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →