Dysk twardy Seagate Ultra Touch STMA4000400 4 TB
Zdjęcia 10 |
Seagate STMA4000400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Ultra Touch STMA4000400 4 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Ultra Touch - Zewn?trzny dysk - 4TB - Szary | 705 zł |
Seagate Ultra Touch 2.5´´ 4tb Hard Disk Drive Przezroczysty 2.5´´ STMA4000 | 703 zł |
Seagate Ultra Touch 4tb External Hdd Przezroczysty STMA4000400 | 593 zł |
Modyfikacje Seagate Ultra Touch STMA4000400
Ceny na Seagate Ultra Touch STMA4000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Ultra Touch STMA2000400 2 TB | od 474 zł | 3 oferty | ||
Seagate Ultra Touch STMA4000400 4 TB | od 593 zł | 3 oferty | ||
Seagate Ultra Touch STMA5000400 5 TB | od 724 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →