Dysk twardy Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST600MM0099 600 GB Standard Model
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST600MM0099 600 GB Standard Model |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST600MM0099
Ceny na Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST600MM0099 |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST600MM0099 600 GB Standard Model | od 801 zł | 3 oferty | ||
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1200MM0129 1.2 TB Standard Model | od 830 zł | 6 oferty | ||
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1800MM0129 1.8 TB Standard Mode | od 1 012 zł | 3 oferty | ||
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST2400MM0129 2.4 TB Standard Model | od 1 186 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →