Dysk twardy Seagate FireCuda Gaming HDD STKL5000400 5 TB
Wideo 5Zdjęcia 10 |
Seagate STKL5000400 |
|
Przenośny zewnętrzny dysk twardy 2,5" o dużej pojemności z rodziny 2021 dysków twardych do gier Seagate FireCuda Gaming. Linia ta obejmuje trzy modele 1/2/5 TB, które są zoptymalizowane do użytku w komputerach do gier i konsolach do gier. pomagają przechowywać więcej ulubionych gier, filmów z gier, powtórek i zrzutów ekranu Przyciągająca wzrok zewnętrzna obudowa z tworzywa sztucznego, która zawiera sterowane oświetlenie Razer Chroma RGB LED, aby stworzyć odpowiednią atmosferę Umieszczony jako produkt wysokiej klasy przeznaczony do użytku w systemach do gier i konsole, na których może obsługiwać wiele zadań.
Po pierwsze, dysk twardy Seagate FireCuda Gaming STKL5000400 może pełnić rolę dodatkowej pamięci masowej, która pomoże zwolnić miejsce na głównych dyskach PC. Po drugie, może łączyć się z Sony PlayStation 4/5 konsole do gier, Xbox Series X/S lub Xbox One na Sony PlayStat Gry ion 4/4Pro i Xbox One można odtwarzać bezpośrednio z tego dysku, ale w przypadku konsol Xbox Series X/S i Sony PlayStation 5 dostępna jest tylko funkcja pamięci zewnętrznej. Łączy się z komputerem PC lub konsolą za pomocą standardowego interfejsu USB 3.2 Gen1, który zapewnia wysoką przepustowość dla szybkiego transferu danych do 5 Gb/s.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Kup Seagate FireCuda Gaming HDD STKL5000400 5 TB
Wszystkie ceny 16 →Seagate Dysk twardy FireCuda Gaming 5TB 2,5E STKL5000400 DHSGTZBT50STKL4 | 677 zł |
Seagate FireCuda Gaming 5TB HD-EX-SEA-0119 | 679 zł |
Dysk SEAGATE FireCuda Gaming 5TB HDD | 655 zł |
Seagate Dysk twardy FireCuda Gaming 5TB 2,5E STKL5000400 69787 | 671 zł |
Dysk SEAGATE FireCuda Gaming 5TB HDD | 655 zł |
Modyfikacje Seagate FireCuda Gaming HDD STKL5000400
Ceny na Seagate FireCuda Gaming HDD STKL5000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL1000400 1 TB | od 299 zł | 17 oferty | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000400 2 TB | od 379 zł | 17 oferty | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000417 2 TB 417 SpiderMan | od 633 zł | 2 oferty | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000411 2 TB DarthVader | od 604 zł | 2 oferty | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000418 2 TB Ghost-Spider | od 525 zł | 1 oferta | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000413 2 TB Solo | od 649 zł | 1 oferta | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL5000400 5 TB | od 655 zł | 17 oferty |