Odżywka białkowa Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2.4 kg
Wideo 16Zdjęcia 3 |
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2.35 kg |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Scitec Nutrition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Scitec Nutrition.
Kup Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2.4 kg
Wszystkie ceny 36 →Scitec Nutrition Whey Protein Professional - Wzbogacony o dodatkowe aminok | 259 zł |
Białko Scitec Nutrition Whey Protein Professional 2350g Truskawkowy (59991 | 189 zł |
Scitec Whey Protein Professional 2350G | 220 zł |
SCITEC 100 WHEY PROTEIN PROFESSIONAL 2350g+próbka | 194 zł |
Scitec Nutrition SCITEC 100 Whey Protein Professional - 2350g | 195 zł |
Białko serwatkowe 100% Whey Protein Professional jest produkowane na Węgrzech, gdzie znajdują się zakłady produkcyjne znanej amerykańskiej marki Scitec Nutrition. Opakowanie po 2,35 kg oferowane jest w dużej puszce i zawiera 78 porcji, które przyjmowane 2-3 razy dziennie wystarczy na miesiąc.
Doskonała kompozycja
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional zawiera zarówno ultrafiltrowany koncentrat, jak i izolat serwatki o bogatym składzie aminokwasowym. Producent deklaruje minimalną zawartość laktozy, glukozy oraz składników ciężkich dla przewodu pokarmowego, co przyczynia się do szybkiego i efektywnego wchłaniania suplementu.
Stężenie oczyszczonego białka w jednej 30 gramowej porcji wynosi 73,3% (22 g). Prawie połowę tej ilości stanowią aminokwasy „anaboliczne” – leucyna, izoleucyna, walina, glutamina, arginina i tyrozyna. Również w składzie znajdują się mikrofrakcje immunoglobuliny (wzmacniają układ odpornościowy) i kwadropeptydy (minimalizują ból mięśni i przyspieszają ich regenerację).
Ogromny wybór smaków
Dodatek dostępny jest w szerokiej gamie smaków - ponad 20 odmian. Dostępne są zarówno najbardziej popularne, jak i egzotyczne smaki jak gruszka czy miód z wanilią, granat, sernik cytrynowy, krem ananasowy itp. Wadami Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional, według kupujących, jest zwiększona słodycz (zawartość cukru w porcji to około 1,5 grama), a nawet słodycz wielu smaków. Niewielką wadę można uznać za możliwość pojawienia się małych grudek przy niewystarczającym wstrząsaniu w wytrząsarce.
Uniwersalny wybór
Ogólnie rzecz biorąc, białko ze względu na swój wysokiej jakości skład i niską kaloryczność (112 kcal) nadaje się zarówno do przyrostu masy mięśniowej, jak i do utraty wagi czy utrzymania formy. Dodatkową zaletą dla kupującego może być przystępna cena za porcję.
Modyfikacje Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional
Ceny na Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional |
---|---|---|---|---|
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 0.5 kg | od 44 zł | 23 oferty | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 0.9 kg | od 89 zł | 30 oferty | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 1 kg | od 85 zł | 8 oferty | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2.4 kg | od 158 zł | 48 oferty | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 5 kg | od 500 zł | 4 oferty |