Odżywka białkowa BioTech 100% Pure Whey 2.3 kg
Wideo 5 |
BioTech 100% Pure Whey 2.27 kg |
|
Kompleks białek serwatkowych marki BioTech to odżywka sportowa ze średniej półki cenowej. Wykorzystuje mieszankę koncentratu i izolatu, aby zaspokoić zapotrzebowanie na białko sportowców. Produkt może być również stosowany jako składnik do przygotowania różnych zdrowych deserów. Na poparcie ostatniej tezy w składzie deklarowany jest brak oleju palmowego, konserwantów lub potencjalnie niebezpiecznych słodzików, takich jak aspartam (sukraloza).
Ponadto BioTech 100% Pure Whey 2,3 kg nie zawiera glutenu i cukru (z wyjątkiem smaku czarnego herbatnika). Jedna 28-gramowa porcja suplementu zawiera około 22 g białka, a także dostarcza użytkownikowi co najmniej 4,3 grama niezbędnych BCAA. Dodatkowo warto podkreślić niewielkie stężenia odpowiednio węglowodanów i innych składników odżywczych, a wartość energetyczna to umiarkowana 104 kcal w porcji. Sportpit o wadze 2,3 kg jest zapakowany w słoik, a użytkownicy mogą również rozważyć inne opcje pod względem wagi (od jednej porcji do 4 kg) i opakowania. Kolejną fajną cechą jest szeroka gama smaków, w tym czekolada, banan, truskawka, solony karmel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BioTech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BioTech.
Kup BioTech 100% Pure Whey 2.3 kg
Wszystkie ceny 38 →BioTechUSA Pure Whey Białko w proszku z BCAA i glutaminą Bezglutenowe bez | 269 zł |
Odżywka białkowa BIOTECH 100 Pure Whey Czekoladowy (2270 g) | 179 zł |
Biotech Usa 100 Pure Whey 2270G | 210 zł |
Odżywka białkowa BIOTECH 100 Pure Whey Czekoladowy (2270 g) | 179 zł |
Świetny wybór dla kupujących
BioTech Whey Protein Complex jest dostępny w szerokiej gamie smaków i opcji pakowania. Oprócz puszki 2,3 kg dostępny jest również 28-gramowy worek na próbki i inne warianty, w tym 500 i 1000 gramów, a nawet 4 kg.
Różnorodność smakowa BioTech 100% Pure Whey nie ogranicza się do czekolady, bananów, herbatników oraz różnych odmian owoców i jagód. W sprzedaży można znaleźć odżywki sportowe o smaku herbatnika, karmelu-cappuccino itp. Użytkownicy zauważają, że smak jest w najlepszym wydaniu, a wybrane dodatki nie nudzą, nawet przy dużym opakowaniu.
Wysokiej jakości źródła białka
Odżywka sportowa zawiera dwa rodzaje białka serwatkowego, a mianowicie koncentrat i jeszcze bardziej oczyszczony izolat. Jakość produktu potwierdza przyzwoity zestaw aminokwasów (co najmniej 4,3 g BCAA dostaje się do organizmu z każdą porcją), a także brak konserwantów, glutenu i oleju palmowego. Proporcje cukru są zminimalizowane, a rolę słodzików przypisuje się bezpiecznej sukralozie.
W rezultacie każda 28-gramowa porcja proszku dostarcza 21 gramów białka (w zależności od smaku) o umiarkowanej wartości energetycznej 108 kilokalorii.
Przydatne dodatkowe komponenty
Specjalnie dla lepszej absorpcji białka dodaje się enzym bromelainę. Stwierdzono, że enzym ten powinien wspomagać organizm w rozkładzie białka i zapobiegać negatywnym reakcjom ze strony układu pokarmowego. Oprócz samej serwatki w skład odżywki sportowej wchodzą poszczególne aminokwasy, w tym glutamina, arginina i BCAA. Wszystkie sprawdziły się w kulturystyce i częściowo dodają produktowi wartości dla doświadczonych fanów żelaza.
BioTech 100% Pure Whey 2,3 kg to dobry suplement diety, który szybko zaspokoi głód i/lub oszczędzi mięśnie.
Modyfikacje BioTech 100% Pure Whey
Ceny na BioTech 100% Pure Whey |
---|---|---|---|---|
BioTech 100% Pure Whey 0 kg | od 6 zł | 4 oferty | ||
BioTech 100% Pure Whey 0.5 kg | od 54 zł | 43 oferty | ||
BioTech 100% Pure Whey 1 kg | od 85 zł | 37 oferty | ||
BioTech 100% Pure Whey 2.3 kg | od 179 zł | 58 oferty | ||
BioTech 100% Pure Whey 4 kg | od 420 zł | 1 oferta |