Opona rowerowa Schwalbe Nobby Nic Performance Folding 26x2.25
Zdjęcia 6 |
Schwalbe Nobby Nic Performance Folding 26x2.25 26x2.25"29x2.25" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Nobby Nic Performance Folding 26x2.25
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Nobby Nic 26 x 2,25" Addix 11159128 | 70 zł |
Schwalbe Schwalbe Nobby Nic 26" (559 mm) Black 2.25 Opona rowerowa MTB Bla | 95 zł |
Schwalbe Nobby Nic Performance 26´´ X 2.25 Rigid Mtb Tyre Czarny 26´´ x 2. | 74 zł |
Modyfikacje Schwalbe Nobby Nic Performance Folding 26x2.25
Ceny na Schwalbe Nobby Nic Performance Folding 26x2.25 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Nobby Nic Performance Folding 26x2.25 | od 70 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Nobby Nic Performance Folding 29x2.25 | od 72 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →