Wędzisko Savage Gear SG4 Fast Game TR 243-80 (75780)
Savage Gear SG4 Fast Game TR 243-80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Savage Gear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Savage Gear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Savage Gear SG4 Fast Game TR 243-80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Savage Gear Podróżna wędka spinningowa SG4 Fast Game TR 243 m XH 30-80 g | 1 108 zł |
Savage Gear Sg4 Fast Game Tr Spinning Rod Posrebrzany 2.43 m / 30-80 g 757 | 594 zł |
Savage Gear Savage Gear SG4 Fast Game Travel 2,43 m 30 - 80 g 2 części SVS | 436 zł |
Wędka Savage Gear SG4 Fast Game Travel | 489 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →