Opona zimowa Sava Eskimo SUV 2 215/60 R17 96H
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Eskimo SUV 2 215/60 R17 96H 215/60 R17 96 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Eskimo SUV 2 215/60 R17 96H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ESKIMO SUV 2 578584 | 727 zł |
Sava Eskimo SUV 2 ( 215/60 R17 96H ) 578584 | 599 zł |
Sava Eskimo SUV 2 (215/60 R17 96H) 578584 | 599 zł |
Sava Eskimo SUV 2 ( 215/60 R17 96H ) | 599 zł |
Modyfikacje Sava Eskimo SUV 2 215/60 R17 96H
Ceny na Sava Eskimo SUV 2 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
Sava Eskimo SUV 2 215/60 R17 96H | od 599 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →