Detektor ognia SATEL TSD-1
Zdjęcia 3 |
SATEL TSD-1 |
|
Za pomocą przełącznika DIP można wybrać tryb pracy, tylko dym, tylko temperatura lub połączenie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SATEL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SATEL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SATEL TSD-1
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Satel Czujka punktowa dymu i ciepła do systemów 12 V (TSD-1) | 149 zł |
Bezprzewodowa czujka dymu i ciepła MSD-300 Satel | 165 zł |
Czujnik dymu i ciepła SATEL TSD-1 | 141 zł |
TSD-1 Czujka dymu i ciepła do systemów alarmowych SATEL | 102 zł |
Czujka dymu i ciepła 12V TSD-1 Satel | 118 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →