Detektor bezpieczeństwa SATEL XD-2
Wideo 1Zdjęcia 4 |
SATEL XD-2 bezpieczeństwa |
|
W zestawie znajdują się 2 magnesy - do montażu ukrytego i konwencjonalnego. Rozmiary magnesów to 10x10x28 mm i 15x52x6 mm. Próg reakcji wynosi odpowiednio 19 i 15 mm. Może działać jako czujnik zalania, ale wymaga sprzedawanego oddzielnie modułu FPX-1.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SATEL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SATEL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SATEL XD-2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czujka uniwersalna biała Satel XD-2 | 106 zł |
Przewodowa Czujka Uniwersalna Xd-2 Satel | 127 zł |
Czujka uniwersalna XD-2 biała Satel | 106 zł |
Czujka XD-2 Satel | 91 zł |
PRZEWODOWA CZUJKA UNIWERSALNA XD-2 SATEL | 108 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SATEL XD-2
Ceny na SATEL XD-2 |
---|---|---|---|---|
SATEL XD-2 | od 91 zł | 5 oferty | ||
SATEL XD-2 BR | od 91 zł | 5 oferty | ||
SATEL XD-2 DG | od 102 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →