Detektor ognia SATEL MSD-300
SATEL MSD-300 |
|
Definicja ognia nie tylko dymem, ale także wysoką temperaturą lub szybko rosnącymi wskaźnikami temperatury.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SATEL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SATEL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SATEL MSD-300
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Satel Czujka pożarowa dymu/temperatury bezprzewodowa do systemu Micra biał | 153 zł |
Bezprzewodowa Czujka Dymu I Ciepła Msd-300 Satel | 197 zł |
MSD-300 Bezprzewodowa czujka dymu i ciepła MICRA Satel | 144 zł |
Bezprzewodowa czujka dymu i ciepła MSD-300 Satel | 165 zł |
Czujnik bezprzewodowy Satel Msd-300 | 169 zł |
Czujka pożarowa dymu/ temperatury bezprzewodowa do systemu Micra biała MSD | 156 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →