Detektor bezpieczeństwa SATEL XD-2L DG
Zdjęcia 4 |
SATEL XD-2L DG bezpieczeństwa |
|
W zestawie znajdują się 2 magnesy - do montażu ukrytego i konwencjonalnego. Rozmiary magnesów to 10x10x28 mm i 15x52x6 mm. Próg reakcji wynosi odpowiednio 19 mm i 15 mm. Może działać jako czujnik zalania, ale wymaga sprzedawanego oddzielnie modułu FPX-1 DG.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SATEL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SATEL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SATEL XD-2L DG
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przewodowa Ciemnoszara Czujka Uniwersalna Satel Xd-2L Dg | 129 zł |
XD-2L DG Czujka uniwersalna Satel | 139 zł |
Czujka uniwersalna Satel XD-2L DG ciemnoszara | 140 zł |
PRZEWODOWA CIEMNOSZARA CZUJKA UNIWERSALNA SATEL XD-2L DG | 133 zł |
Modyfikacje SATEL XD-2L DG
Ceny na SATEL XD-2L DG |
---|---|---|---|---|
SATEL XD-2L | od 129 zł | 2 oferty | ||
SATEL XD-2L BR | od 140 zł | 2 oferty | ||
SATEL XD-2L DG | od 129 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →