Охоронний датчик SATEL MPD-300
SATEL MPD-300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SATEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SATEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SATEL MPD-300
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Satel Bezprzewodowa czujka ruchu (MPD-300) | 112 zł |
Czujnik PIR MPD-300 bezprzewodowy | 134 zł |
Czujnik ruchu SATEL MPD-300 (kolor biały) | 151 zł |
Czujka PIR bezprzewodowa MPD-300 Satel | 123 zł |
Bezprzewodowa czujka PIR do systemu Satel MPD-310-PET odporna na zwierzęta | 129 zł |
Czujnik MPD-300 Satel | 100 zł |
Czujka ruchu, PIR, bezprzewodowa, do systemu MICRA MPD-300 | 117 zł |