Kocioł na paliwo stałe SAS Efekt 14 13.9 kW
12 177 zł Kup! Kocioł grzewczy na ekogorszek SAS EFEKT 14 kW lewy czopuch góra sterownikABARE centrum instalacjiDostawa: w Polsce Złóż skargę |
SAS Efekt 14 13.9 kW
Zasilanie:paliwo stale
Montaż:stojący, jednofunkcyjny
Moc kotła:13.9 kW, powierzchnia ~ 111 m²
Objętość podajnika:240 l
Komora spalania:otwarte, komin 160 mm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Efekt 14
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje SAS Efekt 14
Ceny na SAS Efekt 14 |
---|---|---|---|---|
SAS Efekt 14 13.9 kW | od 12 177 zł | 1 oferta | ||
SAS Efekt 17 17.5 kW | od 16 667 zł | 1 oferta | ||
SAS Efekt 23 22.4 kW | od 19 901 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →