Odtwarzacz SanDisk Clip Sport Go 32Gb
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Kompaktowy i nowoczesny odtwarzacz przenośny wydany w 2023 roku, stworzony przede wszystkim z myślą o sportowcach i osobach prowadzących aktywny tryb życia. Model skierowany jest do osób, które preferują bardziej klasyczne urządzenia przewodowe i nie są fanami nowoczesnych słuchawek bezprzewodowych, które wymagają regularnego ładowania. Nie ma tu Bluetootha ani innych technologii bezprzewodowych, jest jedynie klasyczny minijack 3,5 mm.
Do nawigacji odtwarzacz ma niewielki ekran TFT o przekątnej 1,22 cala i klasyczne fizyczne przyciski, które ułatwiają użytkownikowi dostęp do biblioteki muzycznej i menu ustawień. Nie wspominając już o tym, że na siłowni fizyczne przyciski są po prostu wygodniejsze i bardziej niezawodne niż panele dotykowe. Za pomocą specjalnego klipsa SanDisk Clip Sport Go 32Gb można bezpiecznie przymocować do ubrania, dzięki czemu można bezpiecznie korzystać z odtwarzacza podczas aktywnych treningów.
I choć urządzenie nie obsługuje instalacji kart pamięci, jego wbudowana pamięć 32 GB pozwala czuć się w miarę swobodnie i nie martwić się, że ze względu na dyskografię ulubionego muzyka w formacie FLAC będziesz musiał usunąć połowę plików muzykę już przesłaną do odtwarzacza. Nawiasem mówiąc, odtwarzacz jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi formatami audio (uwaga: MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC), a także potrafi odtwarzać muzykę i podcasty z iTunes. Dodatkowo odtwarzacz wyposażony jest we wbudowane radio FM, na wypadek gdybyś pilnie potrzebował posłuchać wiadomości lub przerzucić się z nudnej playlisty na coś nowego. Wbudowany akumulator wystarczy na 18 godzin odtwarzania muzyki i podcastów. Do ładowania odtwarzacza służy port MicroUSB. Wśród dodatkowych funkcji odtwarzacza warto wyróżnić wbudowany korektor i dyktafon.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Clip Sport Go 32Gb
Wszystkie ceny 8 →SanDisk Sansa Clip Sport Go 32GB Czarny MP-AF-SND-068 | 219 zł |
Odtwarzacz MP3 SANDISK Clip Sport Go Czarno-niebieski 32GB | 200 zł |
Odtwarzacz MP3 SANDISK Clip Sport Go Czarny 32GB | 200 zł |
SanDisk Clip Sport Go 32GB, Black - SDMX30-032G-E46K SDMX30-032G-E46K | 219 zł |