Lodówka Samsung RB34T672FEL beżowy
Zdjęcia 6 |
Samsung RB34T672FEL beżowy |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung RB34T672FEL beżowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka SAMSUNG RB34T672FEL EF No frost 185.3cm Beżowa | 2 600 zł |
Samsung RB34T672FEL Pełny No Frost 185,3cm Komora świeżości Beżowy | 2 399 zł |
Lodówka SAMSUNG RB34T672FEL EF No frost 185.3cm Beżowa | 2 600 zł |
Samsung RB34T672FEL Pełny No Frost 185,3cm Komora świeżości Beżowy | 2 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →