Telewizor Samsung QE-65QN85C 65 "
Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
Samsung QE-65QN85C 65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 120 Hz, Mini LED
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-65QN85C 65 "
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE65QN85CA Czarno-srebrnyTelewizor Neo Qled 65" Qn85C. Quantum Mini Led, Neuronowy Procesor AI Quantum 4K, Dolby Atmos (2.2.2Ch), Smart Hub. MediaMarkt.plZłóż skargę | 6 429 zł |
Telewizor Mini LED Samsung QE65QN85C 65 cali 4K UHDQuantum Mini LED Zachwycający obraz dzięki precyzyjnej kontroli podświetlenia Technologia... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 980 zł |
Samsung Samsung 65" Neo QLED 4K QN85C QE65QN85CATXXH | 5 499 zł |
Samsung QE65QN85CATXXH TV-LCD-SAM-0983Precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu Technologia Quantum Mini LED sprawia, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepi... więcejej niż kiedykolwiek dzięki udoskonalonej, 14-bitowej skali luminancji. Teraz możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegalne wcześniej szczegóły. Nowoczesna technologia pozwoli Ci zachwycać się wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach. Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji Udoskonalony proces skalowania o jakości zbliżonej do 4K oparty jest aż na 20 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują dane obrazu. Każda z sieci odpowiada za określony obszar i jest automatycznie dobierana przez algorytm, aby zwiększyć jakość dostarczanej treści. Inteligentny algorytm wykorzystuje proces szczegółowego uczenia się do analizy obrazu i treści wejściowych, a następnie podnosi jakość każdej sceny, udoskonalając jej kontrast oraz kolory - wszystko po to, byś mógł doświadczać pełnej mocy obrazu zbliżonego do 4K Inteligentne centrum zarządzania rozrywką Smart Hub jest jeszcze bardziej intuicyjny w użytkowaniu - teraz spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu lub graniu. Wyświetlane treści podzielone są na kilka kategorii zoptymalizowany Komputronik.plZłóż skargę | 5 849 zł |
SAMSUNG QE65QN85CAT NeoQLED MiniLED 4K 120Hz Tizen QE65QN85CATXXHKolor: Jasny Srebrny Gwarancja: 24 miesiące Załączone wyposażenie: Pilot SolarCell
Instrukcja obsługi
Kabel zasilający Możl... więcejiwość montażu na ścianie: Tak VESA: 400 x 300 Waga z podstawą: 27,3 kg Waga bez podstawy: 23,7 kg Wysokość z podstawą [mm]: 891,1 mm Szerokość z podstawą [mm]: 1446.3 Głebokość z podstawą [mm]: 285,7 mm Wysokość bez podstawy[mm]: 828,7 mm Szerokość bez podstawy [mm]: 144,6 mm Głębokość bez podstawy [mm]: 25,9 mm Typ telewizora: NeoQLED Wielkość ekranu [cal]: 65" Rozdzielczość [px]: 3840 x 2160 px Tuner telewizji naziemnej (DVB-T): DVB-T2/HEVC Technologie obrazu: Technologia Quantum Matrix
Szeroki kąt widzenia
Tryb Filmowy
Inteligentna Kalibracja
Inteligentne Skalowanie
Filmmaker Mode Inne: Pilot SolarCell Technologie dźwięku: Dolby Atmos
Dźwięk Podążający za Obiektem
Q-Symphony
Głośnik niskotonowy
Aktywny Wzmacniacz Głosu
Funkcja Adaptacji Dźwięku+ Głośniki: 2.2.2 przestrzenne stereo Moc głośników [W]: 60 W Technologie kontrastu: HGiG
Dynamiczny Korektor Czerni
Supreme UHD Dimming
Wzmocnienie Głębi Obrazu
Automatyczny remastering HDR Standard HD: 4K Ultra HD Odświeżanie [Hz]: 100 Hz / 120 Hz Inne technologie: TV to Mobile, Mobile to TV, TV initiate mirroring, TV Sound to Mobile, Sound Mirroring, Wireless TV On
Google Meet
Dotknij i Wyświetl
Multi View
Wsparcie kamer mobilnych
Tryb Ambient+
Microsoft 365 Tuner telewizji kablowej (DVB-C): DVB-C Tuner telewizji satelitarnej (DVB-S): DVB-S2 Technologia odświeżania: Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+
Game Motion Plus
FreeSync Premium Pro Nowa linia: 2023 HDR (High Dynamic Range): Tak Przekątna ekranu [cal]: 60 - 70" Technologie kolorów: 100% Natężenie Kolorów (dzięki Quantum Dot) Technologia HDR: HDR10+ (Adaptive/Gamin Neonet.plZłóż skargę | 5 499 zł |
pokaż 10 ofert
Seria Samsung QN8x (NeoQLED, mini LED)Porównaj w tabeli →
od 3 804 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 799 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 656 zł
85 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 400 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 4300 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 999 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 399 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 4300 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 698 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 649 zł
75 ", 4K, 120 Hz, ids 4300 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 201 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 499 zł
65 ", 4K, 100 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung NQ4 AI Gen2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 599 zł
55 ", 4K, 100 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung NQ4 AI Gen2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 13 799 zł
75 ", 4K, 100 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung NQ4 AI Gen2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 19 999 zł
85 ", 4K, 100 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung NQ4 AI Gen2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje Samsung QE-65QN85C
Ceny na Samsung QE-65QN85C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55QN85C 55 " | od 3 804 zł | 13 oferty | ||
Samsung QE-65QN85C 65 " | od 4 799 zł | 15 oferty | ||
Samsung QE-75QN85C 75 " | od 6 999 zł | 14 oferty | ||
Samsung QE-85QN85C 85 " | od 10 656 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 5 400 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 4300 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 799 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 499 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 099 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, Edge LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 999 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 3400 kl./s, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 499 zł
65 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI