Klimatyzator Samsung Luzon AR12TXHZAWK/EU 35 m²
Zdjęcia 13 |
Samsung Luzon AR12TXHZAWK/EU 35 m²
25 m²35 m²
Rodzaj:split, ścienny
Zalecana powierzchnia:35 m²
Temp. grzania:od -15 °C
Pobór mocy:1220/940 W
Funkcje:tryb nocny
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Luzon AR12TXHZAWK/EU
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Luzon AR12TXHZAWK/EU 35 m²
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klimatyzator Split, Pompa ciepła powietrze - powietrze SAMSUNG Luzon AR12T | 4 500 zł |
Klimatyzator Split, Pompa ciepła powietrze - powietrze SAMSUNG Luzon AR12T | 4 500 zł |
Modyfikacje Samsung Luzon AR12TXHZAWK/EU
Ceny na Samsung Luzon AR12TXHZAWK/EU |
---|---|---|---|---|
Samsung Luzon AR09TXHZAWK/EU 25 m² | od 3 890 zł | 3 oferty | ||
Samsung Luzon AR12TXHZAWK/EU 35 m² | od 4 500 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →