Klimatyzator Samsung AJ052TNMDEG/EU 52 m²
Samsung AJ052TNMDEG/EU 52 m²
Rodzaj:split, kanałowy
Zalecana powierzchnia:52 m²
Funkcje:tryb nocny
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AJ052TNMDEG/EU
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Samsung AJ052TNMDEG/EU
Ceny na Samsung AJ052TNMDEG/EU |
---|---|---|---|---|
Samsung AJ026TNLDEG/EU 26 m² | od 3 486 zł | 1 oferta | ||
Samsung AJ035TNLDEG/EU 35 m² | od 3 763 zł | 1 oferta | ||
Samsung AJ052TNMDEG/EU 52 m² | od 4 040 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →