Lokalizator GPS Samsung Galaxy SmartTag (EI-T5300)
Wideo 13Zdjęcia 23 |
Samsung Galaxy SmartTag |
|
Ten tracker można podłączyć do aplikacji SmartThings, po czym będzie można sterować urządzeniami inteligentnego domu.
Zasięg Bluetooth do 120 m.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Galaxy SmartTag
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy SmartTag EI-T5300BBEGEU Lokalizator 1 sztuka Beżowy | 231 zł |
SAMSUNG Galaxy SmartTag 2021 Bluetooth Tracker i lokalizator przedmiotów d | 355 zł |
Samsung Galaxy SmartTag z ultraszerokopasmowym wykrywaniem rzeczywistości | 505 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →