Lokalizator GPS Fresh n Rebel Smart Finder
Zdjęcia 11 |
Fresh n Rebel Smart Finder |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fresh n Rebel Smart Finder
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fresh n Rebel Smart Finder współpracuje z Apple Wo IOS IOS lokalizator kluŁączność Smart Finder z Apple Find My (iOS): Fresh 'n Rebel Smart Finder można bezproblemowo zintegrować z aplikacją Find My... więcejfirmy Apple, zapewniając tym samym niezrównaną łączność z urządzeniami z systemem iOS. Ten inteligentny tag sprawia, że Twoje klucze, portfel lub inne ważne przedmioty są zawsze pod ręką i zapewnia niezawodne rozwiązanie do lokalizowania w podróży.
Inteligentne urządzenie lokalizujące znaczniki z wbudowanym sygnałem: Fresh 'n Rebel Smart Finder jest wyposażony we wbudowany głośnik i emituje niepowtarzalne sygnały dźwiękowe, co czyni go doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie precyzję w wyszukiwarce kluczy. Nigdy więcej nie musisz się martwić, że zgubisz swoje klucze, ponieważ dzięki tej inteligentnej przyczepie zachowasz kontrolę.
Inteligentny lokalizator kluczy obsługuje tryb zgubienia i niestandardowe powiadomienia: Pożegnaj się ze stresem związanym z zgubionymi przedmiotami. Fresh 'n Rebel Smart Finder obsługuje tryb Lost, aby w razie potrzeby móc szybko działać. Dzięki funkcjom "Powiadom o znalezieniu" i "Powiadomienia o pozostawieniu w tyle" możesz trzymać klucze zawsze w pobliżu i łatwo je znaleźć.
Inteligentny znacznik o solidnym wzornictwie: IP67 odporny na kurz i wodoszczelność: Ten inteligentny wykrywacz został zaprojektowany z myślą o odporności i posiada imponujący certyfikat IP67 w zakresie ochrony przed kurzem i wodą. Niezależnie od tego, czy w podróży lub na co dzień, Fresh 'n Rebel Smart Finder wytrzymuje elementy i zapewnia niezawodną ochronę Twoich kluczy i portfela.
Możliwość dostosowania Smart Finder o wydłużonej żywotności baterii: Dostosuj swój Smart Finder do swojego stylu życia za pomocą wymiennego zderzaka z praktycznym kółkiem na klucze lub alternatywnego bumper bez breloczka. Wymienna bateria CR-2032 (3 V, 220 mAh) zapewnia imponującą żywotność baterii wynoszącą 16 miesięcy. Fresh 'n Rebel Smart Finder to idealny towarzysz podróży, dzięki któremu możesz zabrać ze sobą najważniejsze przybory wszędzie. Amazon.plZłóż skargę | 113 zł |
Lokalizator Fresh 'n Rebel Smart Finder Tag Dreamy Lilac GS-A-FNR-0004Smart Finder Z pomocą Smart Findera od Fresh 'n Rebel możesz zawsze śledzić lokalizację swoich ulubionych przedmiotów na cały... więcejm świecie. Przymocuj Smart Finder do kluczy, portfela, torby, bagażu, roweru elektrycznego lub zwierzaka i wygodnie śledź ich lokalizację za pomocą aplikacji Zajdź na swoim iPhonie, iPadzie, czy Macu, lub aplikacji Znajdź przedmioty na Apple Watchu. Kompatybilność z aplikacją Znajdź Obsługuje Tryb utracony, Powiadamiaj o znalezieniu i Powiadamiaj o pozostawieniu Wbudowany głośnik wydający sygnały dźwiękowe Wodoodporny i pyłoszczelny (IP67) W zestawie zdejmowalne osłony (w tym w formie breloka) Wymienna bateria (CR-2032) Sieć aplikacji Znajdź Dzięki Smart Finderowi zawsze możesz zlokalizować swoje przedmioty, nawet jeśli są daleko. Możesz pomyśleć: „Jak to możliwe?”. To nic skomplikowanego Komputronik.plZłóż skargę | 90 zł |
Fresh 'n Rebel Smart Finder Tag FioletowyGPS:nie;Infroma OleOle.plZłóż skargę | 90 zł |
Fresh 'n Rebel Smart Finder Tag GrafitowyGPS:nie;Infroma RTV Euro AGDZłóż skargę | 100 zł |
Lokalizator Fresh 'n Rebel Smart Finder Tag Ice Grey GS-A-FNR-0001Smart Finder Z pomocą Smart Findera od Fresh 'n Rebel możesz zawsze śledzić lokalizację swoich ulubionych przedmiotów na cały... więcejm świecie. Przymocuj Smart Finder do kluczy, portfela, torby, bagażu, roweru elektrycznego lub zwierzaka i wygodnie śledź ich lokalizację za pomocą aplikacji Zajdź na swoim iPhonie, iPadzie, czy Macu, lub aplikacji Znajdź przedmioty na Apple Watchu. Kompatybilność z aplikacją Znajdź Obsługuje Tryb utracony, Powiadamiaj o znalezieniu i Powiadamiaj o pozostawieniu Wbudowany głośnik wydający sygnały dźwiękowe Wodoodporny i pyłoszczelny (IP67) W zestawie zdejmowalne osłony (w tym w formie breloka) Wymienna bateria (CR-2032) Sieć aplikacji Znajdź Dzięki Smart Finderowi zawsze możesz zlokalizować swoje przedmioty, nawet jeśli są daleko. Możesz pomyśleć: „Jak to możliwe?”. To nic skomplikowanego Komputronik.plZłóż skargę | 90 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 387 zł
brelok, czujniki: przemieszczenia, ochrona przed kurzem i wilgocią
od 444 zł
brelok, czujniki: przemieszczenia, uderzenia, ochrona przed kurzem i wilgocią
od 218 zł
do pojazdów, dokładność 3 m, aGPS, GLONASS, start: gorący 1 s, ciepły 25 s, zimny 35 s, powiadomienia: SMS, czujniki: zapłonu, przemieszczenia, uderzenia, obwodu, ochrona przed kurzem i wilgocią
od 424 zł
do pojazdów, dokładność 3 m, aGPS, GLONASS, start: gorący 1 s, ciepły 25 s, zimny 35 s, powiadomienia: SMS, czujniki: zapłonu, przemieszczenia, uderzenia, obwodu, ochrona przed kurzem i wilgocią