Lokalizator GPS Samsung Galaxy SmartTag2
Wideo 10Zdjęcia 11 |
Samsung Galaxy SmartTag2 |
|
Urządzenie zasilane jest baterią CR2032, czas pracy do 500 dni.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Galaxy SmartTag2
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Lokalizator SAMSUNG Galaxy SmartTag2 Biały EI-T5600BWEGEU | 140 zł |
Samsung SmartTag2 - Black | 199 zł |
Samsung Samsung Galaxy SmartTag2 EI-T5600BWEGEU | 169 zł |
Lokalizator Samsung Galaxy SmartTag 2 czarny GS-A-SAM-0001 | 139 zł |
Lokalizator SAMSUNG Galaxy SmartTag 2 Czarny EI-T5600BB | 120 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →