Lokalizator GPS Samsung Galaxy SmartTag2 4pcs
Samsung Galaxy SmartTag2 4pcs |
|
Zestaw 4 sztuk.
Urządzenie zasilane jest baterią CR2032, czas pracy do 500 dni.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Galaxy SmartTag2 4pcs
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy SmartTag2 Bluetooth Tracker Black/White 4 Pack - EI-T5600KW | 390 zł |
Lokalizator Samsung Galaxy SmartTag 2 biały i czarny GS-A-SAM-0003 | 486 zł |
Lokalizator SAMSUNG Galaxy SmartTag 2 Czarny (2.szt) Biały (2.szt) EI-T560 | 479 zł |
Lokalizator SAMSUNG Galaxy SmartTag 2 Czarny (2.szt) Biały (2.szt) EI-T560 | 479 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →