Ładowarka Samsung EP-TA20
Zdjęcia 6 |
Samsung EP-TA20 |
|
Obsługuje szybkie ładowanie adaptacyjne Samsung (5 V / 2 A, 9 V / 1,67 A)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung EP-TA20
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ładowarka sieciowa Samsung EP-TA20EWECGWW | 79 zł |
Samsung Travel Adapter 2A USB-C fast charge biały GS-ZAS-SAM-010 | 77 zł |
Ładowarka sieciowa SAMSUNG Travel Adapter 15W Biały EP-TA20EWECGWW | 80 zł |
Oryginalna ładowarka Samsung do Galaxy A53 A23 A13 | 49 zł |
Oryginalna Ładowarka Sieciowa Samsung Fast Charge EP-TA20EWECGWW 2A USB ty | 99 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Samsung EP-TA20
Ceny na Samsung EP-TA20 |
---|---|---|---|---|
Samsung EP-TA20 | od 32 zł | 13 oferty | ||
Samsung EP-TA20 + microUSB | od 70 zł | 3 oferty | ||
Samsung EP-TA20 + Type C | od 49 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →