Powerbank Trust Primo Eco 15000 (24677)
Фото 8 |
Trust Primo Eco 15000 |
|
Powerbank-акумулятор торгової марки Trust можна зарахувати до рішень початкового цінового сегмента. Усередині текстурованого (зручного для хвату) пластикового корпусу знаходиться літій-іонна батарея на 15 000 мАгод (56 Вт*год), яка з урахуванням втрат на перетворення енергії гарантовано віддасть підключеним гаджетам 9.4 тисяч мАгод. Відповідно, такої реальної ємності вистачить, щоб щонайменше одноразово зарядити від 0 до 100% будь-який сучасний планшет з екраном 10 дюймів або до 2 разів – актуальні сьогодні смартфони (а припустимо Apple iPhone 12 – усі три рази).
Портативна акумуляторна батарея Trust Primo Eco 15000 розрахована щонайменше на 500 робочих циклів, при цьому час зарядки самого повербанку становить близько 9 годин. Набір портів підключення представлений чотирма роз'ємами, включаючи пару виходів USB A, вхід microUSB (з комплектним дротом до нього) та двонаправлений ходовий Type-C. Максимальна вихідна потужність становить 15 Вт, що вважатимуться гідним, але щодо невисоким значенням. Варто також зазначити, що у продажу зустрічаються споріднені варіації іншої ємності, у тому числі на 10 та 20 тисяч мАгод.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Primo Eco 15000
Усі ціни 17 →Trust Mobile Primo Power Bank 15000 mAh Zrównoważony Wysoka Prędkość 3 A P | 112 zł |
Trust Primo Compact Powerbank - Czarny - 15000 mAh | 246 zł |
Trust Powerbank Primo 15K ECO AZTRUUAP0000088 | 134 zł |
Powerbank TRUST Primo 15000 mAh 15W Eco Czarny | 129 zł |
Powerbank TRUST Primo 15000 mAh 15W Eco Czarny | 129 zł |
Модификації Trust Primo Eco 15000
Ціни на Trust Primo Eco 15000 |
---|---|---|---|---|
Trust Primo Eco 10000 | від 69 zł | 36 пропозицій | ||
Trust Primo Eco 15000 | від 109 zł | 18 пропозицій | ||
Trust Primo Eco 20000 | від 94 zł | 25 пропозицій |