Plecak Salomon XT 15 15 l
Zdjęcia 23 |
Salomon XT 15 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salomon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salomon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Salomon XT 15 15 l
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak sportowo-turystyczny Salomon XT 15 black - ONE SIZE | 483 zł |
Plecak Salomon XT 15 Grape Leaf | 357 zł |
Salomon Xt 15l Backpack Czarny | 306 zł |
Plecak Salomon XT 15 Surf the Web | 357 zł |
Plecak sportowo-turystyczny Salomon XT 15 black - ONE SIZE | 483 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Salomon XT 15
Ceny na Salomon XT 15 |
---|---|---|---|---|
Salomon XT 6 6 l | od 224 zł | 7 oferty | ||
Salomon XT 10 10 l | od 278 zł | 17 oferty | ||
Salomon XT 15 15 l | od 280 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →