Plecak Salomon XT 10 10 l
Zdjęcia 25 |
Salomon XT 10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salomon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salomon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Salomon XT 10 10 l
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SALOMON Xt 10 Torba sportowa i plecak LC1764400 | 383 zł |
Plecak sportowo-turystyczny Salomon XT 10 black - ONE SIZE | 460 zł |
Plecak turystyczny Salomon XT 10 l surf the web/black iris | WYSYŁKA W 24H | 280 zł |
PLECAK SALOMON XT10 C15184 | 329 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Salomon XT 10
Ceny na Salomon XT 10 |
---|---|---|---|---|
Salomon XT 6 6 l | od 224 zł | 7 oferty | ||
Salomon XT 10 10 l | od 278 zł | 17 oferty | ||
Salomon XT 15 15 l | od 280 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →