Namiot Rockland Soloist 1
Zdjęcia 12 |
Jednoosobowy namiot trekkingowy marki Rockland reprezentuje na rynku rozwiązania średniobudżetowe. Łączy w sobie umiarkowaną wagę (1,45 kg) z niezawodną aluminiową ramą, która składa się z pary łuków o średnicy 7,9 mm (ułożonych równolegle do siebie). Złożony model ma kształt półlufy i powinien dobrze wytrzymać obciążenie wiatrem, ponieważ jest niskoprofilowy (całkowita wysokość tylko 70 cm).
Namiot Rockland Soloist 1 ma dwuwarstwową konstrukcję, z wewnętrzną markizą wykonaną z oddychającego materiału siatkowego i może być używany oddzielnie (bez warstwy zewnętrznej) w ciepłe letnie dni. Miejsce do spania ma szerokość w ramionach 85 cm, co eliminuje uczucie ciasnoty u większości turystów. Do pokoju wypoczynkowego prowadzi jedno wejście, które uzupełnia niewielki przedsionek, w którym można zostawić plecak i odzież wierzchnią. Markiza zewnętrzna wykonana jest z tkaniny poliestrowej ze wzmocnionymi narożnikami i impregnacją poliuretanową, zapewniającą przyzwoitą wodoodporność (do 3000 mm słupa wody). Spód również wykonany jest z poliestru, ale ma lepszą ochronę przed wodą (do 5000 mm). Kolejnymi elementami wyposażenia modelu są kieszenie wewnętrzne, moskitiera, okienka wentylacyjne i wiatrochrony.
Kup Rockland Soloist 1
Wszystkie ceny 7 →Namiot Rockland dla osoby solisty zielony 144 | 670 zł |
Rockland, Namiot 1-osobowy, Soloist, zielony, 275x85x75 cm | 448 zł |
Rockland Rockland Soloist 1P Tent Green Namiot Green ROCKLAND-144 | 432 zł |
Rockland - Namiot 1-os. Soloist New | 499 zł |
NAMIOT SOLOIST 1P | 448 zł |
Namiot jednoosobowy Rockland Soloist | 462 zł |
Rockland Soloist 1 Zielony | 448 zł |