Myszka
Roccat Burst Pro (ROC-11-748)
Wideo 22Zdjęcia 8 |
Roccat Burst Pro |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roccat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roccat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roccat Burst Pro
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROCCAT Burst Pro Mysz do gier PC przełączniki optyczne super lekka ergonom | 230 zł |
ROCCAT Mysz przewodowa ROCCAT Burst Pro Aimo Biały | 219 zł |
Roccat Burst Pro AIMO Biała MY-K-ROC-033 | 229 zł |
Mysz ROCCAT Burst Pro Aimo Czarny | 170 zł |
Mysz ROCCAT Burst Pro Aimo Czarny | 170 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →