Roccat Kone AIMO Remastered
Wideo 18Zdjęcia 8 |
Roccat Kone AIMO Remastered |
|
Dość duża mysz gamingowa z 7 przyciskami na pokładzie, wbudowanym oświetleniem RGB z efektami oraz niezawodnymi i popularnymi przełącznikami Omron. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, że urządzenie waży 130 g i ma dość masywny korpus, więc to urządzenie nadaje się przede wszystkim dla użytkowników preferujących duże i masywne myszy. Producent wyposażył mysz Roccat Kone AIMO Remastered w bardzo precyzyjny sensor optyczny Owl-Eye o maksymalnej czułości 16000 DPI, który również zachowuje wysoką czułość i stabilność nawet przy ekstremalnie wysokich przyspieszeniach (do 50 G).
Do dyspozycji użytkownika oddano 7 przycisków z możliwością programowania i zapisywania ustawień bezpośrednio w pamięci urządzenia (mysz posiada 32-bitowy procesor oraz 512 KB pamięci na przechowywanie i wykonywanie makr). Należy jednak zauważyć, że trzy boczne przyciski znajdują się pod kciukiem prawej ręki. Na uwagę zasługuje również niezależnie konfigurowalne wielostrefowe oświetlenie RGBA, które pozwala na tworzenie unikalnych efektów wizualnych dla myszy. Ale interfejs do podłączenia do komputera lub laptopa to wyłącznie przewodowy USB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roccat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roccat.
Kup Roccat Kone AIMO Remastered
Wszystkie ceny 25 →ROCCAT Kone AIMO mouse USB Optical 12000 DPI Ambidextrous ROC-11-820-WE | 229 zł |
ROCCAT Mysz przewodowa ROCCAT Kone AIMO Remastered Czarny | 269 zł |
Roccat Kone AIMO Czarna MY-G-ROC-018 | 269 zł |
Mysz ROCCAT Kone Aimo Czarny | 269 zł |
Mysz ROCCAT Kone Aimo Czarny | 269 zł |