Wanna Roca Genova N 160x75 cm (A248387000)
Wideo 3Zdjęcia 16 |
Roca Genova N 160x75 |
|
Grubość akrylu 4 mm
Dodatkowo można uzupełnić nóżkami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Roca Genova N
Ceny na Roca Genova N |
---|---|---|---|---|
Roca Genova N 140x70 cm | od 1 019 zł | 2 oferty | ||
Roca Genova N 150x70 cm | od 1 049 zł | 2 oferty | ||
Roca Genova N 160x70 cm | od 1 169 zł | 1 oferta | ||
Roca Genova N 160x75 cm | od 1 239 zł | 2 oferty | ||
Roca Genova N 170x70 cm | od 1 159 zł | 2 oferty | ||
Roca Genova N 170x75 cm | od 1 279 zł | 2 oferty | ||
Roca Genova N 170x75 cm hydromasaż | od 12 849 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →