Kamera 360 ° Ricoh Theta X
Wideo 23Zdjęcia 13 |
Wysokiej jakości panoramiczna kamera akcji z dwoma obiektywami do codziennego nagrywania amatorskich materiałów wideo/foto z pokryciem pełnosferycznym (360°). Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej, skierowany do miłośników vlogów prowadzących aktywne życie w sieciach społecznościowych. Będąc na wakacjach lub na wędrówce z takim aparatem możesz stworzyć serię wysokiej jakości szerokokątnych zdjęć/filmów, które pomogą zachwycić obecnych subskrybentów treścią i przyciągnąć nowych.
Do zwykłych zdjęć 360° używa się dwóch obiektywów, a wszystkie obiekty znajdujące się w pobliżu użytkownika z pewnością znajdą się w kadrze. Kamera sportowa Ricoh Theta X wyposażona jest w dwie duże i wysokiej jakości światłoczułe matryce Sony IMX586 1/2", które są w stanie przechwytywać wideo w rozdzielczości 3840x1920 przy 60 kl./s lub 5760x2880 przy 30 kl./s. Kompaktowa obudowa, kształt urządzenia i elementy sterujące zoptymalizowane pod kątem łatwości obsługi.Aparat jest wyposażony w moduły GPS, Wi-Fi i Bluetooth i obsługuje przesyłanie strumieniowe w rozdzielczości UltraHD/4K z szybkością transmisji do 100 Mb/s.Wymienna bateria (DB-110) zapewnia do 30 minut ciągłego nagrywania wideo 5,7 K. W zestawie pilot TR-1.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ricoh 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ricoh.
Kup Ricoh Theta X
Wszystkie ceny 6 →Ricoh Theta X 46GB 360 º 15191 | 5 074 zł |
Kamera Ricoh Theta X 4K UHD nowoczesna kamera | 3 800 zł |
Kamera 360° Ricoh Theta X + Gratis osłona Lens Cap TL-3 - Raty , Darmowa d | 3 499 zł |
Kamera 360 Ricoh Theta X | 4 599 zł |
Ricoh Kamera 360 Stopni THETA X 2023 Obraz w Rozdzielczości ok 60M 57K 360 | 3 380 zł |
Ricoh Theta X - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem | 3 499 zł |
- Zakres ISO: 50 – 3200