Niszczarka do papieru Rexel Optimum AutoFeed 225X (2020225XEU)
Zdjęcia 4 |
Rexel Optimum AutoFeed 225X A4automatyczny podajnikfunkcja cofaniaautomatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszudługi cykl pracykółkacicha cięcie 2x15 mmcięcie 4x25 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rexel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rexel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rexel Optimum AutoFeed 225X
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rexel Niszczarka automatyczna Optimum AutoFeed+ 225X, tnie na konfetti, P4 | 2 452 zł |
Rexel Optimum AutoFeed+ 225X AP-NISZ-REX-113 | 2 749 zł |
Niszczarka REXEL Optimum AutoFeed+ 225X 2020225XEU | 2 749 zł |
Rexel Niszczarka dokumentów Optimum AutoFeed+ 225X, poj. wychwytowa 60 l, | 3 752 zł |
REXEL Niszczarka Optimum AutoFeed+ 225X, (P-4), 225 kartek, 60 l kosz | 2 848 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Rexel Optimum AutoFeed 225X
Ceny na Rexel Optimum AutoFeed 225X |
---|---|---|---|---|
Rexel Optimum AutoFeed 225M | od 3 079 zł | 6 oferty | ||
Rexel Optimum AutoFeed 225X | od 2 452 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →